Sera Isıtmada da ürünlerimiz  kullanılmaktadır

Merkezi Sistem, Havuz ısıtması, Sera ve Sanayi tipi alanların ısıtma ve sıcak su ihtiyacını temin etmek üzere tasarlanmıştır. Plazma yöntemi kullanılarak şebekeden alınan elektrik enerjisi ile sudan elde edilen Hidrojen depolamaya tabi tutulmaksızın aynı zamanda reaktör içinde kullanılarak elde edilen ısı enerjisini eşanjörler vasıtasıyla radyatörlere ve kullanım suyuna aktarır. Doğalgaz bağlantısı yoktur. Sistemin kurulması için bir projeye ihtiyaç yoktur.

Günümüzde dünya enerji ihtiyacının büyük bir bölümü fosil kökenli yakıtlardan karşılanmaktadır.

Sınırlı olan bu kaynakların tükenmekte olması bilim adamı ve araştırmacıları alternatif enerji kaynaklarına yönlendirmiştir.

Bu çalışmalar neticesinde sudan elde edilebilir olması hidrojenin tek alternatif enerji kaynağı olarak kabul edilmesini sağlamıştır.
Biz hiçbir atık üretmeyen ve sonsuz enerji kaynağı olan hidrojen enerjisini kullanıyoruz. Gelecekte başarılı olacak insanlar, geçmişlerinde çalışarak başarıya ulaşmalıdır.

Bizlerde elde ettiğimiz deneyimlerin tüm meyvelerini sizler için bu ürünlerde birleştirdik.

Geçmişte de bu enerji kaynağının kullanılmasıyla bugünkü yaşam alanlarımızın yaratıldığını göz önüne aldığımızda aslında ne kadar da anlamlı bir enerji kaynağından istifade ettiğimizin asıl boyutları ortaya çıkmaktadır.

SEPETİ